Back to top
صفحه اخبار

آخرین اخبار

تصویر اخبار

۱۰ پروژه معماری آرامش بخش

۱۲ فروردین ۱۴۰۰

انتخاب از بین خانه های لوکس و مجلل تا فضاهای نشیمنی که مرز بین معماری و طبیعت را محو می کنند، دشوار بوده است. ما با خوشحالی مجموعه وسیعی از خانه های زیبا و منحصر به فرد در طول سال با شما به اشتراک گذاشته ایم.

تصویر اخبار

المان‌ به فضاهای شهری هویت می‌دهد

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

نحوه طراحی و جانمایی المان‌ها و نمادها در شهرهای ما پشتوانه علمی ندارد، همین امر موجب می‌شود مانگاری و اثربخشی آنها تنها محدود به یک مقطع زمانی مشخص شود و هویتی را برای فضاهای شهری به ارمغان نداشته باشد.

تصویر اخبار

به طراحی داخلی مانند یک معالجه نگاه کنیم

۱۴ آذر ۱۴۰۱

طراحی مبلمان اهمیت داد و علاوه بر آن برای اولین بار از چوب راش برای مبلمان استفاده کرد تا بتواند مبل را وارد زندگی مردم عادی کند. فرزند او آریونا ادوارد خاچاطوریان با ادامه راه پدر توانسته است.

تصویر اخبار

۱۰ پروژه برتر در حوزه معماری مفهومی

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

طراحان با خلق بناهایی نظیر مدارسی به سبک Straw bale تا کلونی بامبوهای به هم تنیده شده در سیاره مریخ قادر گشته اند که تنوع چشمگیری از طراحی در حوزه معماری مفهومی را به تصویر بکشند.

تصویر اخبار

۷ نکته مهم در طراحی داخلی ساختمان اداری

۱۸ مرداد ۱۴۰۱

زیبایی محل کار و زندگی شما به اندازه زیبایی ظاهرتان مهم است. فضایی که ساعت‌ها در آن کار یا استراحت می‌کنید باید بتواند آرامش، شادی یا هیجان را با ترکیب هوشمندانه رنگ و طرح برایتان به ارمغان آورد.

تصویر اخبار

بهترین استراتژی در طراحی دوستدار کودک

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

طراحی شهرهای دوستدار کودک طی چند دهه گذشته به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اغلب مدیران شهری تبدیل شده است و به دنبال اعمال اقداماتی برای تحقق این هدف، بسیاری از کودکان سراسر دنیا کیفیت زندگی بهتری را تجربه کرده‌اند.

تصویر اخبار

کاربردهای ترموود در معماری داخلی

۰۳ دی ۱۴۰۱

چوب ترموود از موادی است که در معماری و طراحی ساختمان‌ها کاربردهای فراوانی دارد. این چوب به دلیل زیبایی ظاهری می‌تواند یک آیتم بسیار جذاب در پروژه‌های معماری و طراحی داخلی باشد.

تصویر اخبار

ضرورت مدیریت ارتباطات در پروژه معماری

۰۵ مهر ۱۴۰۰

ارتباط یک کلید است.به عنوان یک معمار،داشتن ارتباط واضح احتمالا مهم ترین بخش از قانون کار ماست و ما را قادر می سازد تا ایده هایمان با مشتریان به راحتی در میان بگذاریم و قاطعانه آن چیزی که در دیدگاه‌مان می‌باشد

تصویر اخبار

۳ مولفه مهم در طراحی معماری داخلی

۲۶ شهریور ۱۳۹۹

در دومین جلسه از نشست‌های «آرمان شهر کودکان» مولفه‌های تاثیرگذار در طراحی داخلی که زمینه تقویت مهارت تفکر خلاق در کودکان را فراهم می‌کند، مورد اشاره قرار گرفت.

عضویت در خبرنامه


  شبکه‌های اجتماعی ما
  fb tw ig li
  ارتباط با ما
  Contact Us

    ۰۲۱-۹۱۳۰۹۰۴۵ 982191304590+ info@taqaronco.com تهران، ولیعصر، کاووسیه، بین ظفر و اسفندیار، خیابان ناصری، پلاک ۸۲، طبقه اول، واحد۳ Unit 3, No. 82, Naseri St., between Zafar and Esfandiar, Valiasr, Kavosiyeh, Tehran
    a
    Get In Touch With Us Today

    Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

    +585 889 996 96 sageninfo@gmail.com 184 Main Collins Street Victoria
    fb tw in